Продукція > ZEASSET > HFE821M35053QEA
HFE821M35053QEA
HFE821M35053QEA ZEASSET
EbPxUEngC4VHso9GqNjx_44B849vNwvunxWW_-7P2rlTUg?e=DUlnnu
Виробник: ZEASSET
Description: CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP-IN
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 159mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.8 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.9 A @ 10 kHz
на замовлення 600 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP-IN, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 159mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.8 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.9 A @ 10 kHz.