Продукція > HUAJING > HFGM100D12V1
HFGM100D12V1
HFGM100D12V1 HUAJING
HFGM100D.pdf
Виробник: HUAJING
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; transistor/transistor; IGBT half-bridge; Ic: 100A
Electrical mounting: FASTON connectors; screw
Mechanical mounting: screw
Application: for UPS; Inverter
Type of semiconductor module: IGBT
Topology: IGBT half-bridge
Technology: PT
Semiconductor structure: transistor/transistor
Case: V1
Gate-emitter voltage: ±30V
Collector current: 100A
Pulsed collector current: 200A
Max. off-state voltage: 1.2kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; transistor/transistor; IGBT half-bridge; Ic: 100A, Electrical mounting: FASTON connectors; screw, Mechanical mounting: screw, Application: for UPS; Inverter, Type of semiconductor module: IGBT, Topology: IGBT half-bridge, Technology: PT, Semiconductor structure: transistor/transistor, Case: V1, Gate-emitter voltage: ±30V, Collector current: 100A, Pulsed collector current: 200A, Max. off-state voltage: 1.2kV.