HFR10R-2STE1LF Amphenol ICC (FCI)
sc-hfr02.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC TOP 10POS 0.8MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 10
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.091" (2.30mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 10POS 0.8MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 10, Pitch: 0.031" (0.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.091" (2.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Housing Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top.