HFU220KBFEF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hau-haz-hae-hax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 22PF 6KV N750 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: N750
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 6KV N750 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: N750, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF.