Продукція > C3CONTROLS > HFVLU24LG-PLLGN
HFVLU24LG-PLLGN
HFVLU24LG-PLLGN c3controls
Виробник: c3controls
Description: HAZ LIGHT FV 24V LED GREEN/LENS
Packaging: Box
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP65
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HAZ LIGHT FV 24V LED GREEN/LENS, Packaging: Box, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Lens Color: Green, Ingress Protection: IP65, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 1.18" (30.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.