HFW24S-6STE1LF Amphenol ICC (FCI)
hfw_s-6ste1lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN CIC VERT 24POS 1MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.209" (5.30mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: CIC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CIC VERT 24POS 1MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.209" (5.30mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: CIC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.