Продукція > L-COM > HG2458-09P
HG2458-09P
HG2458-09P L-com
ds_HG2458-09P.pdf
Виробник: L-com
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 9DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.125GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WiMax, WLAN
Gain: 9dBi, 6dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 1.5
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.487GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi
Power - Max: 1 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 9DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.125GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WiMax, WLAN, Gain: 9dBi, 6dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 1.5, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 1.000" (25.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.487GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, General ISM, WiFi, Power - Max: 1 W.