Продукція > L-COM > HG2458-8DS-RSP
HG2458-8DS-RSP
HG2458-8DS-RSP L-com
Виробник: L-com
Description: ANTPATCH 2.4/5.8 GHZ 8DBI
Packaging: Bag
Features: Cable - 304.8mm
Mounting Type: Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.725GHz ~ 5.875GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi
Gain: 8dBi, 8dBi
Termination: RP-SMA
Number of Bands: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.764" (44.80mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.8GHz
RF Family/Standard: WiFi
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTPATCH 2.4/5.8 GHZ 8DBI, Packaging: Bag, Features: Cable - 304.8mm, Mounting Type: Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.725GHz ~ 5.875GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi, Gain: 8dBi, 8dBi, Termination: RP-SMA, Number of Bands: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.764" (44.80mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.8GHz, RF Family/Standard: WiFi.