Продукція > L-COM > HG2458RD-RTP
HG2458RD-RTP
HG2458RD-RTP L-com
Виробник: L-com
Description: ANTRB-DUCK 2.4/4.9/5.8GHZ 3DB
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.3GHz, 5.7GHz ~ 5.8GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi
Gain: 3dBi, 3dBi, 3dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 3
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.100" (205.74mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.1GHz, 5.75GHz
RF Family/Standard: WiFi
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTRB-DUCK 2.4/4.9/5.8GHZ 3DB, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.3GHz, 5.7GHz ~ 5.8GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, Wi-Fi, Gain: 3dBi, 3dBi, 3dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 3, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.100" (205.74mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.1GHz, 5.75GHz, RF Family/Standard: WiFi.