Продукція > L-COM > HG5158-31D
HG5158-31D
HG5158-31D L-com
Виробник: L-com
Description: ANTDISH 5.1-5.8GHZ 31DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a, ISM, WiMax, Wi-Fi, WLAN
Gain: 31dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Dish
Height (Max): 17.300" (439.42mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTDISH 5.1-5.8GHZ 31DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a, ISM, WiMax, Wi-Fi, WLAN, Gain: 31dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Dish, Height (Max): 17.300" (439.42mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 100 W.