HH15N0R5B500CT
HH15N0R5B500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 0.5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Low ESR T/R
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук