HH15N330G500CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_HQ_Low_ESR_HH.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 33 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 33 pF.