HH18N2R7B500CG
HH18N2R7B500CG Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 2.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук