HH18N3R9B500CT
HH18N3R9B500CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc_hq_low_esr_hh.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 3.9pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
на замовлення 2001 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук