Продукція > KEMET > HHBC24W-2R4A0174V
HHBC24W-2R4A0174V
HHBC24W-2R4A0174V KEMET
Виробник: KEMET
Power Inductors - Leaded 174uH 20A 20% DCR=11.8mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук