HHR-120AAB23F10
HHR-120AAB23F10 Panasonic - BSG
HHR-120AA.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NIMH 12V 4/5AA
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 4/5AA
Capacity: 1.15Ah
Size / Dimension: 5.71" L x 0.57" W x 1.69" H (145.0mm x 14.5mm x 43.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride
Structure: Side to Side, 1 Row x 10 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 12 V
Number of Cells: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NIMH 12V 4/5AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 4/5AA, Capacity: 1.15Ah, Size / Dimension: 5.71" L x 0.57" W x 1.69" H (145.0mm x 14.5mm x 43.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride, Structure: Side to Side, 1 Row x 10 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.