Продукція > PANASONIC - BSG > HHR-120AAB23L2X5
HHR-120AAB23L2X5
HHR-120AAB23L2X5 Panasonic - BSG
HHR-120AA.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NIMH 12V 4/5AA
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 4/5AA
Capacity: 1.15Ah
Size / Dimension: 2.85" L x 0.57" W x 3.39" H (72.5mm x 14.5mm x 86.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride
Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Number of Cells: 10
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NIMH 12V 4/5AA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 4/5AA, Capacity: 1.15Ah, Size / Dimension: 2.85" L x 0.57" W x 3.39" H (72.5mm x 14.5mm x 86.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride, Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.