HHR-650DA08F5
HHR-650DA08F5 Panasonic - BSG
HHR-650D.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NIMH 6V D
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: D
Capacity: 6.5Ah
Size / Dimension: 6.50" L x 1.30" W x 2.40" H (165.0mm x 33.0mm x 61.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride
Structure: Side to Side, 1 Row x 5 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 6 V
Number of Cells: 5
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NIMH 6V D, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: D, Capacity: 6.5Ah, Size / Dimension: 6.50" L x 1.30" W x 2.40" H (165.0mm x 33.0mm x 61.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride, Structure: Side to Side, 1 Row x 5 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 6 V, Number of Cells: 5.