HHR-650DA08L2X5
HHR-650DA08L2X5 Panasonic - BSG
HHR-650D.pdf
Виробник: Panasonic - BSG
Description: BATTERY PACK NIMH 12V D
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: D
Capacity: 6.5Ah
Size / Dimension: 6.50" L x 1.30" W x 4.80" H (165.0mm x 33.0mm x 122.0mm)
Termination Style: Solder Tab
Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride
Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 12 V
Number of Cells: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK NIMH 12V D, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: D, Capacity: 6.5Ah, Size / Dimension: 6.50" L x 1.30" W x 4.80" H (165.0mm x 33.0mm x 122.0mm), Termination Style: Solder Tab, Battery Chemistry: Nickel Metal Hydride, Structure: Front to Back, 5 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 12 V, Number of Cells: 10.