Продукція > YAGEO > HHV-50FR-52-28M
HHV-50FR-52-28M
HHV-50FR-52-28M YAGEO
YAGEO%20HHV_datasheet_2021v0.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RES 28M OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 28 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 28M OHM 1% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 28 mOhms.