HI0805P101R-10
HI0805P101R-10 Laird Technologies
HI0805P101R-10.pdf
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Beads Broadband,1Ln 0805,HI
на замовлення 13290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Current Rating (Max): 4A, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
HI0805P101R-10 Виробник : Laird HI0805P101R-10.pdf Ferrite Beads Broadband,1Ln 0805,HI
HI0805P101R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products HI0805P101R-10.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 4A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz