HIF2B-50D-2.54RB Hirose Electric Co Ltd
HIF2B.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIP HDR IDC 50POS VERT
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIP HDR IDC 50POS VERT, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.