HIF3A-30D-2.54R
HIF3A-30D-2.54R Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=HIF3A&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49679_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET 30POS IDC 28AWG GOLD
Features: Polarizing Key, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Socket
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 30
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 30POS IDC 28AWG GOLD, Features: Polarizing Key, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Socket, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 30, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.