HIF3A-60D-2.54R
HIF3A-60D-2.54R Hirose Connector
HIF3A_catalog-939405.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 60P IDC RIBB CBL CON HOUSING GOLD PLATED
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 60POS IDC 28AWG GOLD, Features: Polarizing Key, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Socket, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 60, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIF3A-60D-2.54R HIF3A-60D-2.54R Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=HIF3A&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49679_en Description: CONN SOCKET 60POS IDC 28AWG GOLD
Features: Polarizing Key, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Socket
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 60
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)