HIF3B-30D-2.54R
HIF3B-30D-2.54R Hirose Connector
HIF3B_catalog-939435.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 30P IDC RIBB CBL CON SOCKET ID TYPE
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 30POS IDC 28AWG GOLD, Features: Feed Through, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Socket, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 30, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIF3B-30D-2.54R HIF3B-30D-2.54R Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=HIF3B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31668_en Description: CONN SOCKET 30POS IDC 28AWG GOLD
Features: Feed Through, Strain Relief
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 30
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)