HIF3BA-50D-2.54C
HIF3BA-50D-2.54C Hirose Connector
HIF3B_catalog-939435.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings Housing PL 50 POS 2.54mm ST
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Features: Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIF3BA-50D-2.54C HIF3BA-50D-2.54C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=HIF3B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31668_en Description: CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)