HIF3BA-64D-2.54C
HIF3BA-64D-2.54C Hirose Connector
hiro_s_a0001026376_1-2269633.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 64P IDC RIBB CBL CON HOUSING SOCKET TYPE
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 64POS 2.54MM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 64, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Part Status: Obsolete, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIF3BA-64D-2.54C HIF3BA-64D-2.54C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=HIF3B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31668_en Description: CONN RCPT HSG 64POS 2.54MM
Features: Polarizing Key
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 64
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)