HIF3BA-6D-2.54R
HIF3BA-6D-2.54R Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=HIF3B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31668_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET 6POS IDC 28AWG GOLD
Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Socket
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 6
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 6POS IDC 28AWG GOLD, Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Socket, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 6, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.