HIP2101IBZT7A
HIP2101IBZT7A Renesas Electronics Corporation
hip2101-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns
Channel Type: Independent
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 2.2V
Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Supply: 9V ~ 14V, Input Type: Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns, Channel Type: Independent, Driven Configuration: Half-Bridge, Number of Drivers: 2, Gate Type: MOSFET (N-Channel), Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 2.2V, Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HIP2101IBZT7A HIP2101IBZT7A Виробник : Renesas / Intersil IDT_hip2101_DST_20010410-1997584.pdf Gate Drivers LEAD-FREE VERSION, 100V HALFBRIDGE DRIVER, 250pc T&R
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
Channel Type: Independent
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)