HJ2-DC24V
HJ2-DC24V Panasonic Electric Works
discon2018e_hj.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 2 Form C 24VDC Mini Relay Plug-In.
Інші пропозиції HJ2-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ2-DC24V HJ2-DC24V Виробник : Panasonic discon2018e_hj-1224158.pdf General Purpose Relays 2 Form C 24VDC Mini Relay Plug-In