HJ2-L-AC240V
HJ2-L-AC240V Panasonic Electric Works
mech_eng_hj.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 2 Form C 240VAC with Indicator.
Інші пропозиції HJ2-L-AC240V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ2-L-AC240V Виробник : Panasonic discon2018e_hj-1224158.pdf General Purpose Relays 2 Form C 240VAC with Indicator