Продукція > PANASONIC > HJ2-L-T-DC12V
HJ2-L-T-DC12V Panasonic
discon2018e_hj-1224158.pdf
Виробник: Panasonic
General Purpose Relays 2 Form C 12VDC w/LED Indic,Test But
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Test Button, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Approval Agency: cURus, TUV, Load - Max Switching: 2500VA, 1250W.
Інші пропозиції HJ2-L-T-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ2-L-T-DC12V HJ2-L-T-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works discon2018e_hj.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Features: Lighted Indicator, Test Button
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Approval Agency: cURus, TUV
Load - Max Switching: 2500VA, 1250W