HJ2-T-DC12V Panasonic
discon2018e_hj-1224158.pdf
Виробник: Panasonic
General Purpose Relays 2 Form C 12VDC Plug-in w/Test Buton
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HJ2-T-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ2-T-DC12V HJ2-T-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_hj.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V