HJ4-L-DC12V
HJ4-L-DC12V Panasonic Electric Works
mech_eng_hj.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4 Form C 12VDC with LED Indicator.
Інші пропозиції HJ4-L-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ4-L-DC12V Виробник : Panasonic discon2018e_hj-1224158.pdf General Purpose Relays 4 Form C 12VDC with LED Indicator