HJ4-T-DC24V
HJ4-T-DC24V Panasonic Electric Works
mech_eng_hj.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4 Form C 24VDC Plug-in w/Test Buton.
Інші пропозиції HJ4-T-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HJ4-T-DC24V Виробник : Panasonic discon2018e_hj-1224158.pdf General Purpose Relays 4 Form C 24VDC Plug-in w/Test Buton