Продукція > HK > HK32F030MF4P6
HK32F030MF4P6
HK32F030MF4P6
UIHK32F030MF4P6_HK_0001.pdf
Виробник: HK
Код виробника: HK32F030MF4P6 RoHS MCU 32-bit ARM Cortex M0; 16KB Flash; 32MHz; 2KB SRAM; 448B EEPROM; 16 I/O; 1.8V~3.6V; -40°C~85°C; Microcontrollers and Memory Devices
кількість в упаковці: 70 шт
на замовлення 70 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HK32F030MF4P6 HK
Код виробника: HK32F030MF4P6 RoHS MCU 32-bit ARM Cortex M0; 16KB Flash; 32MHz; 2KB SRAM; 448B EEPROM; 16 I/O; 1.8V~3.6V; -40°C~85°C; Microcontrollers and Memory Devices, кількість в упаковці: 70 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HK32F030MF4P6 Виробник : HK MCU 32-bit ARM Cortex M0; 16KB Flash; 32MHz; 2KB SRAM; 448B EEPROM; 16 I/O; 1.8V~3.6V; -40°C~85°C; HK32F030MF4P6 UIHK32F030MF4P6