HKW75N65SHRA
HKW75N65SHRA Watech Electronics
HKW75N65SHRAV1.0EN.pdf
Виробник: Watech Electronics
Description: IGBT 650V 90A TO-247-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 75A
Supplier Device Package: TO-247-3
Td (on/off) @ 25°C: 25ns/106ns
Switching Energy: 1.3mJ (on), 800µJ (off)
Test Condition: 400V, 75A, 1.5Ohm, 15V
Gate Charge: 92 nC
Current - Collector (Ic) (Max): 90 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 300 A
Power - Max: 395 W
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 650V 90A TO-247-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Standard, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 75A, Supplier Device Package: TO-247-3, Td (on/off) @ 25°C: 25ns/106ns, Switching Energy: 1.3mJ (on), 800µJ (off), Test Condition: 400V, 75A, 1.5Ohm, 15V, Gate Charge: 92 nC, Current - Collector (Ic) (Max): 90 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 300 A, Power - Max: 395 W.