HL02120GTTR
HL02120GTTR Kyocera AVX
HL_TightTolerance-3162653.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 12nH 2%
на замовлення 3707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 210MA 756MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 756mOhm Max, Q @ Freq: 32 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 3.08GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 210 mA.
Інші пропозиції HL02120GTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL02120GTTR HL02120GTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 12NH 210MA 756MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 756mOhm Max
Q @ Freq: 32 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 3.08GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 210 mA