HL021R8BTTR
HL021R8BTTR KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.8NH 337MA 154MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 154mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 12.1GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 337 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8NH 337MA 154MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 154mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 12.1GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 337 mA.
Інші пропозиції HL021R8BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL021R8BTTR HL021R8BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 1.8nH