Продукція > KYOCERA AVX > HL022R2BTTR\500
HL022R2BTTR\500 KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OPC INDUCTORS
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 230 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPC INDUCTORS, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 230 mA.