Продукція > VISHAY DALE > HL02409Z1K500JJ
HL02409Z1K500JJ Vishay Dale
hlnhl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Radial, Flat Oval
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.250" L x 1.187" W (31.75mm x 30.16mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Mounting Feature: Flange Braces, Right Angle
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Height - Seated (Max): 0.594" (15.08mm)
Resistance: 1.5 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Radial, Flat Oval, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.250" L x 1.187" W (31.75mm x 30.16mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Mounting Feature: Flange Braces, Right Angle, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Height - Seated (Max): 0.594" (15.08mm), Resistance: 1.5 kOhms.