Продукція > KYOCERA AVX > HL024R7BTTR\500
HL024R7BTTR\500 KYOCERA AVX
HL-TightTolerance.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OPC INDUCTORS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 170 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPC INDUCTORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 480mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 7GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 170 mA.
Інші пропозиції HL024R7BTTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL024R7BTTR\500 HL024R7BTTR\500 Виробник : KYOCERA AVX HL_TightTolerance-3162653.pdf RF Inductors - SMD 4.7nH 0402 Tol .1nH