HL025R6BTTR
HL025R6BTTR KYOCERA AVX
HL_TightTolerance-3162653.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 5.6nH
на замовлення 981 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 295MA 394MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 394mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 5.08GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 295 mA.
Інші пропозиції HL025R6BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HL025R6BTTR HL025R6BTTR Виробник : KYOCERA AVX HL-TightTolerance.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 295MA 394MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 394mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 5.08GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 295 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 295 mA