Продукція > VISHAY DALE > HL05006Z100R0JJ
HL05006Z100R0JJ
HL05006Z100R0JJ Vishay Dale
hlnhl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.563" Dia x 4.000" L (14.29mm x 101.60mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Obsolete
Resistance: 100 Ohms
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.563" Dia x 4.000" L (14.29mm x 101.60mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Obsolete, Resistance: 100 Ohms.