HL2-HTM-AC100V
HL2-HTM-AC100V Panasonic Electric Works
HL%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 100VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 125VAC - Nom
Must Release Voltage: 30 VAC
Must Operate Voltage: 80 VAC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 100VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 125VAC - Nom, Must Release Voltage: 30 VAC, Must Operate Voltage: 80 VAC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.