HLC024R7BTTR
HLC024R7BTTR KYOCERA AVX
HiCurrentMLO-3162747.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 4269 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 405MA 480 MOHM.
Інші пропозиції HLC024R7BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC024R7BTTR HLC024R7BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 405MA 480 MOHM
HLC024R7BTTR HLC024R7BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 4.7nH
на замовлення 13 шт: