HLC025R6BTTR
HLC025R6BTTR KYOCERA AVX
HiCurrentMLO-3162747.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 5.6nH
на замовлення 515 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 375MA 500 MOHM.
Інші пропозиції HLC025R6BTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLC025R6BTTR HLC025R6BTTR Виробник : AVX Corporation MLO%20High%20Current%20Inductors.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 375MA 500 MOHM
на замовлення 4521 шт:
HLC025R6BTTR HLC025R6BTTR Виробник : AVX HL-TightTolerance-959353.pdf Fixed Inductors 5.6nH
на замовлення 13 шт: