Продукція > SAMTEC INC. > HLCD-20-06.00-TR-TR-1
HLCD-20-06.00-TR-TR-1
HLCD-20-06.00-TR-TR-1 Samtec Inc.
hlcd-xx-xx.xx-xxx-xxx-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CBL ASSM SELF-MATE 40POS 6" HDR
Color: Blue, Ribbon
Length: 0.500' (152.40mm, 6.00")
Shielding: Shielded
Number of Positions: 40
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm)
Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CBL ASSM SELF-MATE 40POS 6" HDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Length: 0.500' (152.40mm, 6.00"), Shielding: Shielded, Number of Positions: 40, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.010" (0.25mm), Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm).