HLG-100H-24JB Mean-Well USA, Inc.
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
HLG-100H-24JB
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 96W 24V 4A CC+CV W/ Junction box.
Інші пропозиції HLG-100H-24JB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLG100H-24JB Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 96W 24V 4A CC+CV W/ Junction box