Продукція > MEAN WELL > HLG-120H-36AB
HLG-120H-36AB
HLG-120H-36AB MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 122.4W 36V 3.4A Adjustable, Dimmable
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук